אשכולות הוליסטי CARE  לוקחים את תחום האירועים עד הקצה.
העסק שהוקם לפני כעשור על ידי אלי בלו, מטפל אלטרנטיבי, מרצה ואיש עשייה התורם ממרצו לחברה, עוסק במתן שרותי תוכן לאירועים ופעילויות במגוון תחומים.

במשך שנות קיומה, סיפקה אשכולות הוליסטי CARE מגוון רחב של סדנאות ייחודיות, הרצאות, מתחמי טיפול ועיסוי אלטרנטיבי, אטרקציות ייחודיות ושלל פתרונות למפיקים, מנהלות כח אדם, מנהלות רווחה, בעלי חברות ומארגני אירועים.

המשימה שלנו היא לתת, לך הלקוח, בטחון. אנחנו אחראים לארגן  את כל הפעילויות, הסדנאות, אנשי המקצוע, מתחמי הפעילות וכל מה שנדרש לאירוע מוצלח ללא תקלות ולשביעות רצון מושלמת של המשתתפים. בין אם האירוע הוא במסגרת מקום העבודה ובין אם בחיק הטבע, יש לנו את הידע והניסיון לארגן את הפעילות בצורה המיטבית.

לאשכולות הוליסטי CARE מאות לקוחות מתחומי עשייה שונים, שחוזרים ומזמינים ממנה את אנשי המקצוע לצורך קיום  אירועים ברמה גבוהה.

לצד העבודה באירועים, מספקת החברה מעסים למקום העבודה או הארגון, כחלק מטרנד עולמי של פינוק העובדים והעלאת שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה . הוכח כי קיים קשר בין שביעות רצון לרמת התפוקה.

בנקים, חברות פיננסיים ותקשורת כבר החלו להטמיע באופן קבוע פעילויות עיסוי במשרדים שלהם.

תפיסת עולמנו באשכולות הוליסטי  Care – היא ששביעות רצון הלקוח היא הערך העליון ועל פיו אנו עובדים.

יכולתנו לספק את צורכי לקוחותינו במהירות ובמקצועיות, ללא כל פשרות, תוך מתן שירות מעולה היא שמבטיחה את נאמנותם אלינו.

לצד מחירים הוגנים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אנו מאפשרים למפיקי האירועים ארגון אירועים מהשורה הראשונה, המשיגים שביעות רצון גבוהה מאד מצד הלקוחות.

פוסטים אחרונים בבלוג הולסטי CARE