צוות הוליסטי-Care מאמין באנרגיה ובקארמה. כל המעסים והמטפלים העובדים יחד עם החברה הגיעו אל המקצוע מתוך אהבה אמתית ליכולות הריפוי של המקצוע ומן הצורך לטפל באנשים.

את הצורך הזה הם מיישמים גם בחיי היום-יום שלהם, גם בקריירה וגם באירועים של תרומה לקהילה הנערכים בשיתוף עם הוליסטי Care מידי שנה. פעילות התרומה לקהילה עוזרת לצוות הוליסטי-Care להרגיש שהם עושים שינוי בעולם ושולחים אליו אנרגיות טובות של נתינה.

מרוץ גולני השנתי 2015

מדי שנה נערך 'מרוץ גולני' בו משתתפים חיילי גולני במרוץ העוצר בתחנות שונות ברחבי הארץ. כאשר מרוץ גולני הגיע לאזור הדרום, לתחנה הקבועה שלו, צוות הוליסטי Care המתין שם עם מתחם טיפולים מרהיב המיועד כולו לחיילים.

חיילי היחידה עצרו, נחו והתפנקו עם עיסוי עמוק ומרגיע ששיחרר מהם את כל הלחצים והשרירים התפוסים שנגרמו על ידי המרוץ בפרט, והשירות הצבאי המפרך בכלל. החיילים נרגעו על מיטות הטיפולים וקיבלו פינוק ייחודי מצוות הוליסטי-Care, מכל הלב!

ערב כיף לחיילים

מדי שנה מתארגן צוות הוליסטי Care יחד עם הועד למען החייל במועצה אזורית אשכול כדי לארגן יום כיף ייחודי לחיילות צה"ל המשרתות בעזה.

החיילות נאספות מנקודת איסוף אל מיקום שנתרם על ידי המועצה האזורית אשכול שם הן זוכות לפעילות חוויתית, מגבשת ומרגיעה הכוללת מתחמי טיפל, מתחמי לק, סדנאות מגוונות ואוכל מעולה תרומת הועד למען החייל. הפעילות נערכת מידי שנה ומאפשרת לחיילות ערב של רגיעה מהשירות הצבאי המלחיץ.

מומלץ לקריאה מהבלוג שלנו